Stylizacja brwi i rzęs to najprostszy sposób aby dodać twarzy charakteru i spowodować widoczną zmianę wyglądu już podczas jednej wizycie w salonie. W Klinice Urody Laime wykonujemy zabiegi z użyciem farbki, która podkreśli kolor brwi i rzęs i doda spojrzeniu wyrazistości. Kolory farbek są mieszane ze sobą tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt dopasowany idealnie do konkretnych brwi i rzęs. Chcąc uzyskać trwalszy efekt stosujemy henne pudrową, która dodatkowo nadaje brwiom pożądany kształt poprzez delikatne zabarwienie skóry.
W uzuskaniu idealnego kształtu brwi posługujemy się geometrią, która pozwala na wyrównanie asymetrii łuków brwiowych. Dzięki temu kształt brwi jest idealny i doskonale pasuje do danej twarzy.

Cieszącym się dużą popularnością zabiegiem jest nowość na rynku czyli laminacja rzęs. To zabieg, dzięki któremu uzyskujemy niezwykłe i trwałe podkręcenie, którym możemy cieszyć się nawet do 8 tygodni. Dodatkowo laminacja pogrubia rzęsy nawet do 24% (po 3 zabiegach). Zastosowanie koloryzacji sprawia, że rzęsy stają się dodatkowo bardziej widoczne.Cennik:

Regulacja - 20 PLN
Henna farbką brwi - 20 PLN
Henna farbką rzęs -  20 PLN
Henna farbką komplet -  40 PLN
Henna brwi farbką z architerkutrą - 60 PLN   
Henna pudrowa -  90 PLN
Laminacja rzęs -  150 PLN