Mezoterapia 

Mezoterapia bezigłowa opiera się na zjawisku elektroporacji, które pozwala na podanie specjalnie opracowanego koktajlu leczniczego, bogatego w skoncentrowane substancje czynne bezpośrednio do komórki. Mezoterapia mikroigłowa z kolei prowadzi do tzw. mikrouszkodzeń w skórze powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu   i elastyny, co sprawa że procesy starzenia ulegają zwolnieniu. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków.

Fale Radiowe

Fale radiowe wytwarzają ciepło w skórze właściwej. W wyniku tego przyjemnego w odczuciach działania, kolagen w tkankach skóry właściwej zostaje ogrzany do temperatury 45 – 60 stopni C, co powoduje jego naturalne kurczenie się, a także stymuluje wydzielanie zupełnie nowego kolagenu, w celu wypełnienia przestrzeni jakie powstały w wyniku kurczenia się kolagenu lub utraconych białek kolagenowych. Skóra jest odbudowywana, poprawia się jej napięcie, sprężystość, koloryt i elastyczność, zanikają zmarszczki.


Peelingi chemiczne

W Klinice Urody Laime pracujemy wyłącznie na najnowszej generacji nanokwasów dermatologicznych i peelingów chemicznych. Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

Fotoodmładzanie

Nieinwazyjne zatrzymanie efektów upływającego czasu to marzenie chyba każdego. Stąd fotoodmładzanie jest jedną z najpopularniejszych metod na odzyskanie młodej cery w Stanach Zjednoczonych. Metoda ta polega na skierowaniu intensywnej wiązki światła na skórę, by ją pobudzić. Odpowiednio dobrana długość fali przenika przez naskórek, aby pobudzić komórki skóry właściwej do odbudowy.