Klinika Urody Laime mieści się w sercu Starego Miasta dzięki czemu bardzo łatwo do Nas trafić. Dysponujemy własnym parkingiem bezpośrednio przy budynku, w którym mieści się Klinika.

 

W naszym najbliższym otoczeniu znajdą Państwo klimatyczne kawiarneki, restaurację, pizzerię oraz pub z dostępem do darmowego Wi-Fi.

Klinika Urody Laime czynna jest od pon. - pt. od 9.00 do 19.00, w sob. od 8.00 do 14.00

ul. Pijarska 9, 33-300 Nowy Sącz


e-mail: klinika@laimens.pl

Posiadamy własny parking bezpośrednio przy Klinice

Akceptujemy płatności kartą


Administratorem Twoich danych osobowych jest MaiBeauty Justyna Zabrzeska z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Pijarska 9. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.