Nie miałeś nas okazji poznać? Nie jesteś pewna czy dobrze pielęgnujesz swoją skórę? Chcesz sprawdzić czy kosmetyki, których używasz w pielęgnacji domowej są dobrze dobrane do potrzeb Twojej skóry? A może po prostu potrzebujesz porady kosmetologicznej dotyczącej stanu twojej skóry? Jeżeli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi TAK to "Pakiet powitalny" jest dla Ciebie stworzony!

Wyjątkowa oferta powitalna to połączenie profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej, spersonalizowanej analizy skóry, instruktażu z prawidłowej pielęgnacji domowej oraz zabiegu peelingu kawitacyjnego.

W trakcie analizy kosmetolog wnikliwie analizuje stan skóry dzięki możliwości uzyskania powiększenia 50x i 200x wybranych jej fragmentów. Kluczem do zdrowej, pięknej cery jest przede wszystkim jej nieszkodzenie, a więc znajomość jej potrzeb i stosowanie takich preparatów w pielęgnacji domowej, które są dla niej optymalne. Podczas analizy skóry twarzy w Klinice Urody Laime dowiesz się:

 * jaki jest rodzaj Twojej skóry

 * jak prawidłowo i jakimi preparatami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb Twojej skóry wykonywać demakijaż

* jakiego rodzaju kosmetyki są dla Twojej skóry najlepsze

* jakich składników w kosmetykach w Twoim przypadku powinnaś/powinieneś szukać, a jakich się wystrzegać

* jakich błędów w pielęgnacji skóry w zależności od jej rodzaju nie popełniać aby jej nie zaszkodzić

 Peeling kawitacyjny, który wchodzi w skład Pakietu powitalnego to jeden z najprzyjemniejszych i najbezpieczniejszych peelingów. Oparty jest na technologii fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Pod wpływem miejscowego wzrostu ciśnienia i szeregu innych procesów, następuje rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Wraz z nimi wszelkie zanieczyszczenia zostają usunięte. Dodatkowo zabieg jest wzbogacony o pełną pielęgnację algową oraz niezwykle relaksacyjny masaż karku, szyi i dekoltu.

Pakiet powitalny to przede wszystkim wiedza kosmetologów, dzięki której domowa pięlęgnacja pomoże Ci cieszyć się piękną i zdrową cerą. To również zabieg, który w połączeniu z relaksacyjnym masażem daje efekty nie tylko w postaci rozświetlonej, odżywionej i oczyszczonej cery ale również pozwala zatrzymać się i oderwać od coddzienności.

Cena pakietu powitalnego: 189 zł