Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. DepilJet jest odpowiedzią na innowacyjne rozwiązanie wprowadzone w światowej depilacji laserowej w 2016 roku. To właśnie wtedy zmieniono oblicze bolesnej depilacji laserowej. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkiego impulsu laserowego oraz metodzie ciągłego prowadzenia głowicy depilacja diodowa stała się bezbolesna, pozbawiona działań niepożądanych takich jak pieczenie, obrzęk czy zaczerwienienie.


Czas trwania zabiegu w stosunku do laserów diodowych starszej generacji został znacznie skrócony. Zmniejszona została również o połowę szerokość impulsu laserowego co pozwoliło na znacznie bezpieczniejsze wykonywanie zabiegów na ciemniejszych fototypach skóry.

Podczas depilacji laserowej DepilJet wykorzystywane jest bardzo mocne chłodzenie dzięki czemu zwiększyło się nie tylko bezpieczeństwo zabiegu ale również komfort dla pacjenta, który nie odczuwa już pieczenia, uczucia poparzenia czy podrażnienia jak ma to miejsce w przypadku powszechnie stosowanych laserów diodowych.

Możliwość ustawienia parametrów nie tylko ze względu na fototyp ale również kolor włosów i ich grubość znacznie podnosi skuteczność zabiegu.

Dlaczego depilacja laserowa ?

- depilacja DepilJet jest doskonałym sposobem na pozbycie się trwałego owłosienia.

- DepilJet jest wykorzystywany do depilacji nóg, rąk, okolic bikini, jak również do usuwania niechcianego owłosienia na karku, brodzie czy plecach.

- depilację laserową poleca się wszystkim osobom, mającym nadmierne owłosienie w wyniku zaburzeń endokrynologicznych, z wrażliwą skórą, podatną na zaczerwienienia, wrastające włoski, krostki, zmiany naczyniowe czy podrażnienia po innych metodach depilacji.

- To również dobry sposób na pozbycie się owłosienia u mężczyzn, mających wrażliwą skórę po goleniu.


Dla kogo depilacja laserowa ?

- dla pozbycia się włosów pojawiających się na skórze w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych, w celach kosmetycznych (wszystkie części ciała),

– dla pozbycia sie objawów wrastania włosów po innych metodach depilacji,

- dla pacjentów z wrażliwą skórą, u których pojawiają się zaczerwienienia na skórze po innych metodach depilacji,

- dla mężczyzn w wypadku nadwrażliwości skóry po goleniu,

– dla mężczyzn na skórze karku, plecach


Jak przygotować się do zabiegu?

Aby zabieg był bezpieczny i spełnił swe zadanie należy się do niego odpowiednio przygotować, w tym przede wszystkim:

- ogolić miejsce, które ma zostać poddane zabiegowi bez pozostawienia odrostu, unikając podrażnień dzień przed wykonanym zabiegiem

- nie opalać skóry na minimum 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem - skóra opalona zawiera większą ilość melaniny i przez to absorbuje dużą ilość energii światła, przez co może dojść do jej poparzenia

- nie depilować skóry woskiem, pęsetą ani depilatorem przez miesiąc przed zabiegiem (laser nie uszkodzi włosa, który został wyrwany)

– na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania kremów do depilacji, a także różnego rodzaju środków złuszczających (piling)

- w przypadku zażywania leków z grupy Aspiryny i niektórych innych leków, zabieg wykonać można nie wcześniej niż tydzień po ich odstawieniu

- 1 dzień przed planowanym zabiegiem należy skórę ogolić (nie ma potrzeby stosowania 2 – 3 mm odrostu, gdyż obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości dokładnie naświetlany)

- bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być umyta, dokładnie osuszona i niczym nie smarowana


Co należy robić po zabiegu?

- po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania się. Dodatkowo należy stosować kremy z wysokim (>20) filtrem przez co najmniej 4 tygodnie po zabiegu

- nie wolno stosować środków zwiększających reakcję na światło (światłouczulacze, np. niektóre antybiotyki, dziurawiec, nagietek)

- kosmetyki i leki o działaniu złuszczającym można zastosować najwcześniej po upływie 2 tygodni od zabiegu

- bezpośrednio po zabiegu nie należy stosować mydeł, spirytusu, dezodorantów, toników alkoholowych, a jeśli fotoepilacji poddawana była okolica pach, antyperspirant lepiej zastąpić talkiem.


Warto wiedzieć !

- Rozwój włosów dzieli się na trzy fazy. Faza pierwsza – anagen – jest fazą wzrostu. W drugiej fazie, zwanej katagenem - włos się odnawia, w trzeciej fazie telogen włos jest w stanie spoczynku. Dwie ostatnie fazy są względnie krótkie; katagen trwa do 4 tygodni, a telogen od 2 do 4 miesięcy.

- DepilJet działa na włosy tylko w fazie anagennej, która trwa najdłużej: od 2 do 8 lat.

- Z powodu różnego tempa wzrostu włosów zaleca się powtórzenie zabiegu depilacji po 4 do 8 tygodni, aby osiągnąć najlepsze efekty.

- od tygodnia do trzech tygodni po zabiegu wypada około 30% włosów.

- Zadowalające efekty można zauważyć po 6-8 zabiegach.

WAŻNE! W czasie zabiegu klienta i operatora obowiązuje używanie specjalnych okularów ochronnych przez cały czas trwania zabiegu!!!


  Depilacja diodowa - ceny promocyjne ważne do 31.12.2022:

 • Pakiet 5 zabiegów na dowolne pertie ciała  - 789 PLN
 • Pakiet 3 zabiegów na dowolne partie ciała - 549 PLN

  Depilacja diodowa - ceny regularne:
 • Wąsik - 149 PLN
 • Twarz - 169 PLN
 • Łydki - 300 PLN
 • Uda - 300 PLN
 • Bikini - linia - 200 PLN
 • Bikini pełne - 250 PLN
 • Bikini brazylijskie - 300 PLN
 • Pachy - 200 PLN
 • Kark - 250 PLN
 • Ramiona - 200 PLN
 • Plecy - połowa - 199 PLN
 • Plecy - całość - 300 PLN
 • Tors - 200 PLN