Timexpert Radiance C +ANTYOKSYDACJA,  ROZŚWIETLENIE i WYRÓWNANIE KOLORYTU

 Timexpert Radiance C + to linia Germaine de Capuccini i zabieg będące owocem najnowszych badań w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Prowadzone badania naukowe w dziedzinie nanotechnologii oraz odkrycie synergii działania składników aktywnych pozwoliły na stworzenie najlepszej wersji pielęgnacji TIMEXPERT C+. To wszystko z myślą o skórze zmęczonej, matowej, zgaszonej która jest w  nieustannym kręgu zainteresowań dermatologów i laboratoriów kosmetycznych. Witamina C posiadająca wysoką moc antyoksydacyjną to niezawodny i skuteczny środek na szybką poprawę wyglądu naszej cery. Warto wiedzieć, iż miejscowe stosowanie witaminy C na skórę w odpowiedniej formie jest od 20 do 30 razy skuteczniejsze niż po jej podaniu doustnym.

 Komórki naszej skóry są codziennie uszkadzane przez wiele czynników takich jak słońce, stres, tytoń, niebieskie światło z ekranów czy zanieczyszczenia, powodujących powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki odpowiadają za uszkadzanie włókien kolagenu, co z kolei prowadzi do wiotczenia skóry i pojawiania się zmarszczek. Ponadto stymulują produkcję melaniny odpowiedzialnej za brązowienie skóry, oraz uszkadzanie melanocytów co może skutkować powstawaniem tak bardzo nielubianych przebarwień. Odwodnienie skóry to również „zasługa” wolnych rodników. Co więcej, naturalna zdolność antyoksydacyjna naszej skóry już po około 45 minutach ekspozycji na słońce zostaje przekroczona o 60-70%. Tutaj z odpowiedzią i pomocą pojawia się Timexpert Radiance +.

 Zalety działania witaminy C - jednego z najsilniejszych antyoksydantów to m.in. kilkukrotne wzmocnienie syntezy kolagenu pomagającej odzyskać jędrność skóry. Witamina C jest niezbędna w procesie tworzenia nowego kolagenu. Hamowanie produkcji melaniny, a więc tym samym przyczynianie się do redukcji przebarwień posłonecznych, jednocześnie wyrównania kolorytu skóry i dodania jej blasku. Wspomaganie nawilżenia i zdolności skóry do pożądanego zatrzymania wody.

 Dzięki wykorzystanemu i opatentowanemu przez Germaine de Capuccini nanopolimerowi HLG, który głęboko odżywia komórki i umożliwia przedłużone uwalnianie składników aktywnych, skuteczność wykorzystanej czystej witaminy C wzrosła aż 6 krotnie. HLG składa się składa się z kwasu hialuronowego i glutaminowego splecionych z lizyną. Kwas hialuronowy jest substancją nawilżającą, która zatrzymuje dużą ilość wody, tym samym dodając objętości tkankom. Kwas glutaminowy to nowoczesny środek nawilżający, o 4-o krotnie wyższej zdolności nawilżania niż kwas hialuronowy. Od niedawna zaczął być stosowany w kosmetyce. Lizyna charakteryzuje się działaniem łagodzącym i regenerującym. HLG po pierwsze wnika w głębokie warstwy skóry, dostarczając jednocześnie kwas hialuronowy, glutaminowy i lizynę. Po drugie transportuje zawarte w formule składniki aktywne pomagając w ich penetracji do głębszych warstw. Po trzecie sprzyja przedłużonemu i stopniowemu uwalnianiu składników aktywnych .  

 Czego możemy się spodziewać po zabiegu w takiej formule? Przede wszystkim intensywnie rozświetlonej skóry, pełnej blasku i energii, zrelaksowanej, wyrównanego kolorytu skóry, widocznego nawilżenia, poprawy tekstury oraz wygładzonych zmarszczek mimicznych. Zabieg dedykowany jest przede wszystkim do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, szarej, matowej, ziemistej skóry palacza, wymagającej redukcji przebarwień.


Timexpert Radiance C +  na twarz - 280 PLN