Poznaj opinie klientek Laime:


"Wchodzę do Kliniki Laime zmachana, zabiegana, ledwo na czas a tam… jakby inna sfera czasowa, inny świat, drzwi Kliniki niczym drzwi do Narni, do tajemniczego ogrodu Alicji z Krainy Czarów… Delikatna muzyka, uśmiechnięte Panie, miła rozmowa, pyszna kawa i czas, aby w ciągu dnia na kilkadziesiąt minut bezkarnie położyć się i po prostu nic nie robić;))) Położyć się i pozwolić innym, aby coś robili ;))) POLECAM;D"

Marzena Czachurska


"To co widziałam na zdjęciach i filmach nie oddaje atmosfery tego klimatycznego miejsca. Śnieżno białe ściany, z amarantowymi wstawkami, eleganckie dodatki...a za lady uśmiechnięta Pani Recepcjonistka. Człowiekowi od razu robi się błogo. Pierwsze wrażenie "WOW"...ale to co czekało mnie później przeszło moje wszelkie oczekiwania."

Aleksandra Kipiel"Lubie takie magiczne miejsca gdzie poprzez fachowość, uprzejmość personelu, nowoczesność urządzeń i urządzone z wyczuciem wnętrza, oraz indywidualne podejście do klienta czuje się wyjątkowa i spędzam czas relaksując się. Klinikę Laime polecam wszystkim, którzy chcą poczuć się tak jak ja. Co do samego zabiegu muszę powiedzieć że jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej cery. Wiem, że to nie będzie ostatnia moja wizyta w Klinice Laime."

Justyna Jurczak


"Nawet nie zauważyłam, że czas tak szybko minął, mimo ze zabieg trwał prawie półtorej godziny. Atmosfera, fachowośc i podejście do klienta podczas zabiegu sprawiło, ze zupełnie nie czułam mijającego czasu. Dodatkowym i niezaprzeczalnym atutem Kliniki Laime pozostają piękne, urządzone z gustem wnętrza wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę kosmetyczno - medyczną."

Agnieszka Filipowicz


" Gabinet cudowny, wszystko dobrane kolorystycznie. Będąc w gabinecie czułam się wyjątkowo, miałam wrażenie, że w danej chwili tylko ja jestem tu najważniejsza, że świat kręci się tylko wokół mnie."

Dominika Brzóska


Laime wyznaczyło tak wysoki standard w swej trosce o klienta, że uzależniłam się od tego cudnego uczucia „bycia dopieszczoną w najmniejszym szczególe”, i nie przeszkadza mi, że muszę pokonać dłuższą trasę by znów poczuć się jak przysłowiowa księżniczka, a na prośbę by doradzić komuś gabinet kosmetyczny, zawsze mam gotową odpowiedź – LAIME!"

Agnieszka Barszcz