Promocje ważne do 15.12.2018

ZAPRASZAMY do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów odmładzających, modelujących sylwetkę, pielęgnujących przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń, zapewniających najwyższą jakość usług.  Pakiety promocyjne ważne są przez okres 3 miesięcy (chyba, że promocja stanowi inaczej) z wyjątkiem pakietów depilacji laserowej, które ważne są przez okres 6 miesięcy. Promocje nie łączą się ze sobą.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady, zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje. 

Możesz umówić się na nie pod numerem 792 927 722, lub 18 307 08 41.

 

Dzięki zastosowaniu w laserze diodowym DepilJet ultrakrótkiego impulsu laserowego oraz metodzie ciągłego prowadzenia głowicy depilacja diodowa w końcu stała się bezbolesna, pozbawiona działań niepożądanych takich jak pieczenie, obrzęk czy zaczerwienienie.


Więcej informacji o zabiegu /twarz1/depilacja-diodowaTUTAJ


Zamykanie naczynek pozwala na redukcję powstających  rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz zaczerwienienia zwanego rumieniem. Czynnikami odpowiedzialnymi za postawanie naczynek są m.in. nadmierna ekspozycja na słońce, wiatr oraz duże wahania temperatur.

Więcej informacji o zabiegu TUTAJ


 
Luksusowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Etre Belle dedykowana do cery dojrzałej. Serię tworzą produkty wzbogacone o kawior, miód, chitosan, kwas hialuronowy a także złoto. Kosmetyki z linii Golden Skin sprawiają, że skóra staje się po zabiegu bardziej elastyczna, pełna blasku, intensywnie nawilżona, a także zregenerowana.  Zabieg dodatkowo został wzbogacony o  peeling kawitacyjny, pozwalający na lepsza absorbcję powyższych składników.

Pierwsza na świecie technologia MicroBubble Energy przyspieszająca wchłanianie składników odżywczych w celu ich maksymalnego wykorzystania przez skórę. Oczyszcza, rozjaśnia, dotlenia.  Zdecydowanie poprawia kondycję skóry i zwiększa jej gęstość dając efekt liftingu.


Dowiedz się więcej TUTAJ

 

Kwas TCA jest jednym z najsilniejszych i jednocześnie najbardziej skutecznych kwasów stosowanych w kosmetologii, w zabiegach złuszczania chemicznego. Jego mechanizm działania polega na koagulacji białek i kontrolowanym uszkodzeniu naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej. W przeciwieństwie do większości peelingów chemicznych zwykle wystarczy jeden zabieg aby zlikwidować przebarwienia. Ze względu na jego bardzo silne właściwości skóra wymaga ok. 1 tygodnia rekonwalescencji.


Dowiedz się więcej TUTAJ

Rolą kwasu ferulowego jest eliminowanie wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry. Stosowany w terapiach anti-aging, doskonale radzi sobie z przebarwieniami posłonecznymi oraz poprawia kondycję skóry.

Kwas ferulowy to nowa generacja nanopilingów chemicznych pozwalająca na transport substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Występuje naturalnie w wielu roślinach, głównie w liściach, nasionach i korze drzew iglastych, w ziarnach pszenicy, ryżu, kukurydzy i żyta

Dowiedz się więcej TUTAJ


 
Intensywnie dotleniający zabieg dla skóry naszej twarzy. Jest połączeniem oczyszczającego peelingu kawitacyjnego lub zamiennie oxybrazji, czyli peelingu wodno tlenowego z energetyzującą pielęgnacją, dającą skórze niezwykły zastrzyk dotlenienia i poczucie odświeżenia. Działanie zabiegu to m.in. wyraźnie rozjaśniona i rozświetlona cera, nawilżenie i dotlenienie, czy redukcja cieni i obrzęków pod oczami.
Fale radiowe są niezwykle przyjemnym zabiegiem, zwłaszcza w okresie zimowym. Zabieg ten w odczuciach jest relaksującym masażem głowicą emanującą ciepłem. Fale radiowe wytwarzając ciepło w skórze właściwej stymulują pracę kolgenu odpowiedzialnego za niwelowanie zmarszczek, poprawę jędrności naszej cery, a tym samym poprawę owalu naszej twarzy. Zabieg został wzbogacony o maskę algową.
Alternatywą powyższej oferty jest 5 zabiegów fal radiowych na twarz bez maski algowej w cenie 500 zł.