Promocje ważne do 31.01.2019

ZAPRASZAMY do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów odmładzających, modelujących sylwetkę, pielęgnujących przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń, zapewniających najwyższą jakość usług.  Pakiety promocyjne ważne są przez okres 3 miesięcy (chyba, że promocja stanowi inaczej) z wyjątkiem pakietów depilacji laserowej, które ważne są przez okres 6 miesięcy. Promocje nie łączą się ze sobą.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady, zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje. 

Możesz umówić się na nie pod numerem 792 927 722, lub 18 307 08 41.

 

Fale radiowe wytwarzają ciepło w skórze. W trakcie efektu rezonansu polaryzacji cząsteczkowej, kolagen w tkankach skóry właściwej zostaje ogrzany co powoduje jego naturalne kurczenie się, a także stymuluje wydzielanie zupełnie nowego kolagenu. Skóra jest odbudowywana, poprawia się jej napięcie, sprężystość, koloryt i elastyczność.


Luna to urządzenie nowej generacji służące do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zjawisko kawitacji ultradźwiękowej. Jest idealnym rozwiązaniem, na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z partii ciała takich jak brzuch, uda, czy pośladki.  Luna została zaprojektowana z myślą o jednoczesnej likwidacji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. To niezwykłe rozwiązanie pozwala na niwelowanie w/w niedoskonałości.

 
Dzięki zastosowaniu w laserze diodowym DepilJet ultrakrótkiego impulsu laserowego oraz metodzie ciągłego prowadzenia głowicy depilacja diodowa w końcu stała się bezbolesna, pozbawiona działań niepożądanych takich jak pieczenie, obrzęk czy zaczerwienienie.

30 plus to połączenie odżywczej mezoterapii bezigłowej z oczyszczająco dotleniającą oxybrazją. Zabieg ten składa się również z maski algowej na twarz oraz relaksującego masaż karku, szyi i dekoltu


 
Fusion Mezoterapia ++ to podwójne działanie mezoterapii. W pierwszej kolejności użyty zostaje Derma Roller, który wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków. Ponadto za pomocą mezoterapii bezigłowej skóra zostaje dogłębnie odżywiona przy użyciu wielofunkcyjnej ampułiki bogatej w kwas hialuronowy, DMAE i krzem organiczny.


Pierwsza na świecie technologia MicroBubble Energy przyspieszająca wchłanianie składników odżywczych w celu ich maksymalnego wykorzystania przez skórę. Oczyszcza, rozjaśnia, dotlenia. Zdecydowanie poprawia kondycję skóry i zwiększa jej gęstość dając efekt liftingu. 


 
Intensywnie dotleniający zabieg dla skóry naszej twarzy. Jest połączeniem oczyszczającej  oxybrazji, czyli peelingu wodno tlenowego z równoważąco ochronną pielęgnacją. Działanie zabiegu to m.in. wyraźne nawilżenie i dotlenienie, czy redukcja cieni i obrzęków pod oczami.
Mikrodermabrazja diamentowa cieszy się zasłużoną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to bezbolesny zabieg, będący skuteczną metodą na regenerację i odmłodzenie skóry. Mikrodermabrazję zalicza się do peelingów mechanicznych, pobudzających odnowę komórkową.


TERAPIE ŁĄCZONE

 
 

Kwas TCA jest jednym z najsilniejszych i jednocześnie najbardziej skutecznych kwasów stosowanych w kosmetologii, w zabiegach złuszczania chemicznego. Jego mechanizm działania polega na koagulacji białek i kontrolowanym uszkodzeniu naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej. W przeciwieństwie do większości peelingów chemicznych zwykle wystarczy jeden zabieg aby zlikwidować przebarwienia. Ze względu na jego bardzo silne właściwości skóra wymaga ok. 1 tygodnia rekonwalescencji.

Po intensywnym złuszczaniu, skóra zostanie zregenerowana i nawilżona przy pomocy pielęgnującego zabiegu oxybiotic.


 

Reti-power² VC  jest zaawansowanym zabiegiem złuszczającym z retinolem oraz witaminą C.  Jest  to zabieg intensywny, a  jednocześnie o bezpiecznym działaniu,  doskonały w walce z przebarwieniami dzięki równomiernemu złuszczaniu.

C-vit to oczyszczający zabieg peelingu kawitacyjnego wzbogacony o rozjaśniającą vitaminę C.

Pakiet 3 zabiegów  kwasu retipower i 1 zabiegu peelingu kawitacyjnego pozwala na oczyszczenie, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu naszej cery.

Możliwość płatności w 2 ratach: 310 PLN oraz 300 PLN

 

Kwas azelainowy posiada szerokie spektrum działania ze szczególnym uwzględnieniem skór trądzikowych opornych na antybiotykoterapię. W jego skład wchodzi mleczko ostropestu plamistego, zawierajace sylimarynę - flawonoid działający przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie likwidujący rumień i krosty. Oczyszczanie manualne polega na dokładnym ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, prosaków, odblokowaniu porów z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry.

Połączenie 3 zabiegów kwasu azelainowego i 1 zabiegu oczyszczania manualnego pozwoli na dogłębne oczyszczenie i wyciszenie naszej cery.

Mozliwość płatności w 2 ratach: 300 PLN oraz 299 PLN


 

Rolą kwasu ferulowego jest eliminowanie wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry. Stosowany w terapiach anti-aging, doskonale radzi sobie z przebarwieniami posłonecznymi oraz poprawia kondycję skóry.

Kwas ferulowy to nowa generacja nanopilingów chemicznych pozwalająca na transport substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Występuje naturalnie w wielu roślinach, głównie w liściach, nasionach i korze drzew iglastych, w ziarnach pszenicy, ryżu, kukurydzy i żyta.

Oczyszczona skóra zostanie odżywiona przy pomocy pojedynczego zabiegu mezoterapii bezigłowej.

Możliwość płatności w 2 ratach: 310 PLN oraz 300 PLN