Promocje ważne do 28.02.2018

ZAPRASZAMY do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów odmładzających, modelujących sylwetkę, pielęgnujących przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń, zapewniających najwyższą jakość usług.  Pakiety promocyjne ważne są przez okres 3 miesięcy (chyba, że promocja stanowi inaczej) z wyjątkiem pakietów depilacji laserowej, które ważne są przez okres 6 miesięcy. Promocje nie łączą się ze sobą.

 

Dzięki zastosowaniu w laserze diodowym DepilJet ultrakrótkiego impulsu laserowego oraz metodzie ciągłego prowadzenia głowicy depilacja diodowa w końcu stała się bezbolesna, pozbawiona działań niepożądanych takich jak pieczenie, obrzęk czy zaczerwienienie. 

Rozpocznij depilację już teraz i ciesz się gładkim ciałem w lecie.
Więcej informacji o zabiegu: /ciało1/depilacja-laserowa

 Kompleksowy oczyszczająco-odżywiający oraz dotleniający zabieg na twarz. Oxybrazję często nazywa się też peelingiem wodno-tlenowym lub mikrodermobrazją tlenową. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora, dzięki czemu skóra staje się odświeżona, wygładzona oraz rozjaśniona. Następnie skóra zostaje odżywiona przy zastosowaniu mezoterapii bezigłowej mającej na celu wprowadzenie odpowiedniego koktaju do komórek. Zabieg zostaje przypieczętowany maską algową oraz bardzo przyjemnym masażęm karku, szyi oraz dekoltu.

Efekt: odżywiona, rozjaśniona, oczyszczona cera

Czas trwania: 90 minut

Relax: duży
 

Luna to urządzenie najnowszej generacji służące do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zjawisko kawitacji ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości dzięki czemu jest bezinwazyjnym sposobem na kształtowanie sylwetki.

Fale radiowe w kosmetyce odbudowują włókna kolagenowe, redukują tkankę tłuszczową i przywracają skórze młodość.

Efekt: redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa jędrności
Czas trwania:  do 60 minut

Derma Roller wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków. Do zabiegu dołączona została maska algowa, mająca na celu wyciszenie skóry po zabiegu.

Efekt: poprawa koturu twarzy, jędrności oraz elastyczności skóy
Czas trwania: 60 minut
Użyte urządzenia: Derma Roller DNS lub Derma Stamp Pen My-M


 

Jędrna, odżywiona skóra, poprawiony owal twarzy to jedne z wielu efektów mezoterapii bezigłowej oraz fal radiowych dedykowanych do cer dojrzałych, na których pojawiają są pierwsze oznaki nieuchronnego upływu czasu. Mezoterpia bezigłowa działą w oparciu o zjawisko elektroporacji pozwalającej na podanie specjalnie opracowanego koktajlu leczniczego bezpośrednio do komórki, co prowdzi do głębokiego odżywienia. Fale radiowe z kolei, odczuwalne w postaci niezwykle przyjemnego uczucia ciepła ogrzewają kolagen w tkankach skóry właściwej  w efekcie czego skóra odzyskuje sprężystość.

Efekt: jędrna, sprężysta, napięta skóra, poprawiony owal twarzy
Czas trwania: do 45  minut
Czas rekonwalescencji: brak

 

Borykasz się z przebarwieniami? Po lecie pozostały nieestetyczne plamy? Twoja skóra wykazuje pierwsze oznaki starzenia się? Połączenie dwóch medycznych kwasów  Ferulac Clasic i Ferulac Plus stworzonych w nanotechnologii gwarantuje skuteczne pozbycie się w/w problemów. Sprawdź jak działają i ciesz się cerą bez skazy.
Efekt: likwidacja przebarwień, pobudzenie odbudowy kolagenu, rozjaśnienie, oczyszczenie
Czas trwania: do 45 minut
Czas rekonwalescencji: 2-3 dni
Poziom złuszczania: od niewielkiego do dużego