Sesderma z peelingiem kawitacyjnym

 
Peeling kawitacyjny, inaczej zwany peelingiem wodno tlenowym jest zabiegiem bezpiecznym i przyjemnym. Daje natychmiastowy efekt oczyszczając skórę z zalegającej warstwy rogowej naskórka i nadmiaru sebum, a także likwidując zaskórniki i wągry. Ponadto usuwa toksyny, bakterie oraz wolne rodniki. Skóra po takim zabiegu jest doskonale przygotowana na przyjęcie substancji odżywczych, stąd połączenie peelingu kawitacyjnego z witaminą C, witaminą renomowanej hiszpańskiej marki Sesderma. Dodatkowo zastosowana w produktach nanotechnologia, pomaga w intensywniejszym przenikaniu substancji aktywnych w głąb skóry.

C-VIT przeznaczony jest dla skóry wymagającej intensywnego rozświetlenia i odmłodzenia. Idealnie sprawdza się jako element terapii skór naczyniowych. Dermokosmetyki z linii C-VIT marki Sesderma zawierają najbardziej stabilną formę witamy C, najsilniejszy przeciwutleniacz i jedną z najlepiej przebadanych pod kątem działania na skórę witamin, która stymuluje odbudowę niezwykle ważnego kolagenu,  nadając skórze gładkość, elastyczność i jędrność. Kuracja z witaminą C odmładza oraz redukuje przebarwienia. Skóry najbardziej potrzebujące takiej kuracji to skóry przesuszone, wykazujące objawy fotostarzenia, szare, z objawami zmęczenia, utratą blasku i sprężystości. Pigmenty rozświetlające w wykorzystanach do zabiegu ampułkach, pomagają skórze nabrać blasku.


Co więcej, zabieg z wykorzystaniem C-VIT chroni przed uszkodzeniami, wynikającymi z promieniowania UV i wolnymi rodnikami, a dzięki hamowaniu procesu syntezy melaniny doskonale rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt. Wykorzystano tutaj również nowy kompleks ANTIOX BOOSTER SYSTEM - wyciąg z miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba), kwercetyny i prerostylbenu, który wzmacnia potencjał antyoksydacyjny produktów.


C-vit Sesderma (peeling kawitacyjny z ampułką, maską algową, masażem karku, szyi i dekoltu)  - 220 PLN