Radioforeza

Radioforeza to skuteczny zabieg liftingujący przy użyciu fal radiowych wzbogacony o pielęgnację algową i indywidualnie dobraną ampułkę. W wyniku działania rozgrzewających fal radiowych zachodzi proces rozszerzania się naczyń krwionośnych. Pozwala to nie tylko na lepsze dotlenienie i odżywienie skóry, ale także na lepszy transport w głąb skóry substancji aktywnych. Proces ten został dodatkowo spotęgowany poprzez okluzję, w wyniku nałożenia maski algowej. Okluzja z jeden strony chroni przed utratą wody z naskórka, z drugiej – dzięki niej składniki aktywne szybciej przenikają w głąb skóry. 

Fale radiowe wytwarzają ciepło w skórze właściwej za pomocą technik jądrowych, jednocześnie zapewniając całkowite bezpieczeństwo i komfort dla skóry. W trakcie efektu rezonansu polaryzacji cząsteczkowej, kolagen w tkankach skóry właściwej zostaje ogrzany do tmperatury 45 – 60 stopni C, co powoduje jego naturalne kurczenie się, a także stymuluje wydzielanie zupełnie nowego kolagenu, w celu wypełnienia przestrzeni jakie powstały w wyniku kurczenia się kolagenu lub utraconych białek kolagenowych. Skóra jest odbudowywana, poprawia się jej napięcie, sprężystość, koloryt i elastyczność, zanikają zmarszczki.

W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej fale radiowe działają na zasadzie selektywnej termo indukcji co oznacza, że fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyspiesza metabolizm komórkowy.

Wykorzystanie dobroczynne działanie fal radiowych w kosmetyce, odbudowuje włókna kolagenowe, naprawia w sposób kontrolowany komputerowo 3 warstwy skóry: nabłonek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Redukuje tkankę tłuszczową, reguluje pigmentację i przywraca skórze (na całym ciele) młodość.
 

Dlaczego fale radiowe?

ponieważ doskonale radzą sobie z:

- trądzikiem, bliznami potrądzikowymi,

- otyłością, nadwagą,

- zmarszczkami,

- cellulitem,

- rozstępami,

- brakiem jędrności,

- skórą odwodnioną.


Jak to działa?

- redukuje zwiotczenia

- liftinguje twarz, szyję i dekolt, ramiona, brzuch, uda i pośladki

- poprawia owal twarzy

- unosi opadające powieki

- poprawia krążenie krwi

- powoduje lepsze dotlenienie i unaczynienie tkanek

- obkurcza zwisający podbródek

- redukuje tkankę tłuszczową w okolicy podbródka

- spłyca blizny np. potrądzikowe, i rozstępy

- wzmacnia odporność skóry

- modeluje ciało

- usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu – Lipoliza cieplna – Głęboka diatermia (doskonałe efekty!!!)

- łagodzi ból (chroniczny artretyzm, bóle mięśni, zapalenie barku, bóle reumatyczne, rwa kulszowa, zesztywnienia)

- poprawia stan skóry głowy (łysienie, łysienie plackowate, porost włosów, łojotok). 


Radioforeza na twarz z maską algową oraz relaksacyjnym masażem karku, szyi i dekoltu - 250 PLN