Prezent idealny

 

Kilka razy do roku, w związku z różnymi okazjami stajemy przed tym samym dylematem. Co podarować najbliższym by sprawić Im prawdziwą przyjemność, by prezent okazał się trafiony i szczerze cieszył?

Teraz możesz podarować wyjątkowo spędzony w Laime czasktórego Twoim bliskim brakuje na co dzień


Zaproszenia na zabiegi kosmetyczne cieszą się coraz większą popularnością ponieważ są nie tylko prezentem, ale również wyrazem naszej troski o najbliższych. To dzięki takiemu zaproszeniu bliska nam osoba ma możliwość poświęcenia czasu tylko dla siebie, okazję do oderwania się od rzeczywistości, rozładowania stresu. To również możliwość poznania indywidualnych potrzeb skóry co nie jest bez znaczenia w jej prawidłowej pielęgnacji na co dzień.

Zabiegi dopasowane idealnie do potrzeb bliskiej Ci osoby dobierze wykwalifikowany kosmetolog. Zaproszenie ważne jest miesiąc.


Poznaj opinie klientek Laime:


"Wchodzę do Kliniki Laime zmachana, zabiegana, ledwo na czas a tam… jakby inna sfera czasowa, inny świat, drzwi Kliniki niczym drzwi do Narni, do tajemniczego ogrodu Alicji z Krainy Czarów… Delikatna muzyka, uśmiechnięte Panie, miła rozmowa, pyszna kawa i czas, aby w ciągu dnia na kilkadziesiąt minut bezkarnie położyć się i po prostu nic nie robić;))) Położyć się i pozwolić innym, aby coś robili ;))) POLECAM;D"

Marzena Czachurska


"To co widziałam na zdjęciach i filmach nie oddaje atmosfery tego klimatycznego miejsca. Śnieżno białe ściany, z amarantowymi wstawkami, eleganckie dodatki...a za lady uśmiechnięta Pani Recepcjonistka. Człowiekowi od razu robi się błogo. Pierwsze wrażenie "WOW"...ale to co czekało mnie później przeszło moje wszelkie oczekiwania."

Aleksandra Kipiel"Lubie takie magiczne miejsca gdzie poprzez fachowość, uprzejmość personelu, nowoczesność urządzeń i urządzone z wyczuciem wnętrza, oraz indywidualne podejście do klienta czuje się wyjątkowa i spędzam czas relaksując się. Klinikę Laime polecam wszystkim, którzy chcą poczuć się tak jak ja. Co do samego zabiegu muszę powiedzieć że jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej cery. Wiem, że to nie będzie ostatnia moja wizyta w Klinice Laime."

Justyna Jurczak


"Nawet nie zauważyłam, że czas tak szybko minął, mimo ze zabieg trwał prawie półtorej godziny. Atmosfera, fachowośc i podejście do klienta podczas zabiegu sprawiło, ze zupełnie nie czułam mijającego czasu. Dodatkowym i niezaprzeczalnym atutem Kliniki Laime pozostają piękne, urządzone z gustem wnętrza wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę kosmetyczno - medyczną."

Agnieszka Filipowicz


" Gabinet cudowny, wszystko dobrane kolorystycznie. Będąc w gabinecie czułam się wyjątkowo, miałam wrażenie, że w danej chwili tylko ja jestem tu najważniejsza, że świat kręci się tylko wokół mnie."

Dominika Brzóska


Laime wyznaczyło tak wysoki standard w swej trosce o klienta, że uzależniłam się od tego cudnego uczucia „bycia dopieszczoną w najmniejszym szczególe”, i nie przeszkadza mi, że muszę pokonać dłuższą trasę by znów poczuć się jak przysłowiowa księżniczka, a na prośbę by doradzić komuś gabinet kosmetyczny, zawsze mam gotową odpowiedź – LAIME!"

Agnieszka Barszcz