Mezoterapia

Fale Radiowe

Mezoterapia bezigłowa opiera się na zjawisku elektroporacji, które pozwala na podanie specjalnie opracowanego koktajlu leczniczego, bogatego w skoncentrowane substancje czynne bezpośrednio do komórki. Mezoterapia mikroigłowa z kolei prowadzi do tzw. mikrouszkodzeń w skórze powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu    i elastyny, co sprawa że procesy starzenia ulegają zwolnieniu. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków.


Fale radiowe wytwarzają ciepło w skórze właściwej.  W wyniku tego przyjemnego w odczuciach działania, kolagen w tkankach skóry właściwej zostaje ogrzany do temperatury 45 – 60 stopni C, co powoduje  jego naturalne kurczenie się, a także stymuluje wydzielanie zupełnie nowego kolagenu, w celu wypełnienia przestrzeni jakie powstały w wyniku kurczenia się  kolagenu lub utraconych białek kolagenowych. Skóra jest odbudowywana, poprawia się jej napięcie, sprężystość, koloryt i elastyczność, zanikają zmarszczki.
Peelingi chemiczne

Fotoodmładzanie

W Klinice Urody Laime pracujemy wyłącznie na najnowszej generacji nanokwasów dermatologicznych i peelingów chemicznych. Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

Nieinwazyjne zatrzymanie efektów upływającego czasu to marzenie chyba każdego. Stąd fotoodmładzanie jest jedną z najpopularniejszych metod na odzyskanie młodej cery w Stanach Zjednoczonych. Metoda ta polega na skierowaniu intensywnej wiązki światła na skórę, by ją pobudzić. Odpowiednio dobrana długość fali przenika przez naskórek, aby pobudzić komórki skóry właściwej do odbudowy.Golden Skin

Timexpert Rides

Golden Skin to luskusowa linia z kawiorem oraz złotem koloidalnym dedykowana do cery dojrzałej wymagającej regeneracji oraz poprawy napięcia. Główne składniki aktywne działają przeciwzmarszczkowo oraz odżywczo. Kosmetyki Golden Skin wpływają na witalność skóry, metabolizm komórek, a także zmniejszają utratę wody i stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną.

Linia Timexpert Rides - Germaine de Capuccini została stowrzona, aby skorygować pierwsze zmarszczki, wygładzić linie mimiczne oraz zapobiec ich powstawaniu - od wewnątrz. Zmarszczki mimiczne, pojawiają się najwcześniej i są wynikiem ruchów mięśni mimicznych twarzy. Początkowo są widoczne jedynie podczas ruchów mimicznych twarzy, z czasem jednak gdy skóra traci zdolność do pełnego rozkurczania się ulegają utrwaleniu.Klapp

Klapp to znana i ceniona marka, która zdobyła serca kobiet na całym świecie. Klapp w Laime to komponowany, liftingująco-odżywczy zabieg dedykowany do wszystkich typów skór ze szczególnym uwzględnieniem skóry dojrzałej, poszarzałej, z oznakami starzenia się czy odwodnionej.


Radioforeza

Radioforeza to skuteczny zabieg liftingujący przy użyciu fal radiowych wzbogacony o pielęgnację algową i indywidualnie dobraną ampułkę. W wyniku działania rozgrzewających fal radiowych zachodzi proces rozszerzania się naczyń krwionośnych co pozwala m.in. na lepszy transport w głąb skóry substancji aktywnych.