Peeling kawitacyjny

 

Mikrodermabrazja 

To jeden z najprzyjemniejszych peelingów. Oparty jest na technologii fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Inna nazwa kawitacji to tzw. zimne gotowanie wody.


Mikrodermabrazja diamentowa cieszy się zasłużoną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to bezbolesny zabieg, będący skuteczną metodą na regenerację i oczyszczenie skóry. Mikrodermabrazję zalicza się do peelingów mechanicznych, pobudzających odnowę komórkową.Oxybrazja


HydraCure - Germaine de Capuccini

Odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Oxybrazja to zabieg o najwyższym stopniu sterylności ze względu na fakt, że głowica zabiegowa nie dotyka skóry.  Odświeża, wygładza i rozjaśnia skórę.

HydraCure to zabieg z zastosowaniem formuły hydractive - zaawansowanego programu intensywnego nawilżania. Jest to zabieg rekomendowany dla każdego rodzaju cery, ale w szczególności polecany jest jako zabieg S.O.S dla skóry suchej, odwodnionej, poszarzałej. W trakcie zabiegu w celu dogłębnego oczyszczania skóry wykorzystywana jest w zależności od indywidualnych potrzeb oxybrazja lub peeling kawitacyjny.GeneO

Rewolucyjna technologia GeneO gwarantuje szybkie i skuteczne dotlenienie, rozjaśnienie i zmniejszenie widoczności przebarwień skóry. Dzięki składnikom odżywczym zawartym w preparacie stosowanym podczas zabiegu skóra dodatkowo zostaje mocno odżywiona.

Oczyszczanie manualne

Nowoczesne oczyszczanie manualne nie obciąża  skóry, dzięki czemu może być stosowane nawet dla cery naczyniowej i wrażliwej. Użyte podczas zabiegu plantominerały przyspieszają procesy regeneracyjne działając jednocześnie antyseptycznie. 

Royal Jelly - Germaine de Capuccini

Zabieg Royal Jelly intensywnie odżywia naszą skórę, pozostawiając ją aksamitną w dotyku co jest zauważalne już gołym okiem. Przeciwdziała ekstremalnemu wysuszeniu i przywraca komórkową witalność. Opóźnia pojawienie się oznak starzenia skóry. Mleczko pszczele i poria cocos są odpowiedzią zabiegu royal jelly na potrzeby naszej skóry.

Sesderma C vit z peelingiem kawitacyjnym

C-VIT przeznaczony jest dla skóry wymagającej intensywnego rozświetlenia i odmłodzenia. Idealnie sprawdza się jako element terapii skór naczyniowych. Dermokosmetyki z linii C-VIT marki Sesderma zawierają najbardziej stabilną formę witamy C, najsilniejszy przeciwutleniacz i jedną z najlepiej przebadanych pod kątem działania na skórę witamin.Peelingi chemiczne

Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

Nanobrazja

Innowacyny, bezbolesny zabieg z użyciem nanoigieł znacznie poprawiający kondycje skóry, zmniejszający obrzęki pod oczami i wyrównujący koloryt skóry. W pełni bezpieczny i niezwykle skuteczny.