Liftingująco-odżywczy zabieg Klapp, to zabieg złożony z precyzyjnie dobranych produktów, które niemalże natychmiast poprawiają wygląd naszej cery. Zakłócona równowaga pomiędzy wolnymi rodnikami, a antyoksydantami w organizmie nazywana jest stresem oksydacyjnym. Zarówno wolne rodniki jak i antyoksydanty naturalnie występują w organizmie, a ich obecność jest niezbędna do prawidłowego przebiegu wielu procesów życiowych.  Ważne jest, aby nie dochodziło do  wzrostu produkcji  wolnych rodników, czy spadku aktywności antyoksydantów co może przyczynić się do powstania wspomnianego stresu oksydacyjnego, który z kolei  może prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia DNA komórek, a nawet ich całkowitego rozpadu. Clinical Care Detox wykorzystany we wspomnianym zabiegu wspomaga skórę w odprowadzaniu substancji toksycznych, a także pomaga komórkom przywrócić stan ich prawidłowego funkcjonowania, tym  samym redukując oznaki zmęczenia, poprawiając jędrność skóry i  przywracając jej młodzieńczy wygląd

Dodatkowo wykorzystany Daily Power Concentrate  to silna dawka energii zapewniającej poprawę kondycji każdego typu skóry, szczególnie zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej zdrowego blasku. Przeciwdziała on skutkom starzenia się skóry, ponadto stymuluje krążenie krwi i metabolizm komórek.  Wspomaga on naturalną zdolność skóry do samoregeneracji i jednocześnie wspomaga jej naturalne funkcje. Widocznie wygładza i ujędrnia skórę, która staje się aksamitna w dotyku.

Maska hialuronowa opiera swoje nawilżające i odżywcze działanie na innowacyjnej postaci kapsułowanego kwasu hialuronowego. Odpowiednio stworzona i precyzyjnie dobrana forma preparatu pozwala na dotarcie jego składników do głębszych warstw naskórka, gdzie uaktywniają się właściwości biologiczne. 

Zastosowany na koniec liftingujący krem jest niezwykłym koktajlem substancji,  które natychmiast po nałożeniu na skórę głęboko się wchłaniają, prowadząc do widocznego napięcia. Proteiny jedwabiu tworzą dodatkowo film ochronny, dodając skórze aksamitnej gładkości, widocznej gołym okiem.


Cena zabiegu na twarz z masażem karku, szyi i dekoltu: 220 zł