Zabiegi pielęgnacyjne to zabiegi wykorzystujące dobroczynne działanie naturalnych składników takich jak algi morskie, kolagen, witaminy czy złoto. Rytuał zabiegowy obejmuje delikatne oczyszczanie skóry, aplikację wysoko skoncentrowanych preparatów kosmetycznych, nałożenie odpowiedniej maski oraz masaż relaksacyjny. To godzina pełna relaksu dla duszy i głębokiego odżywienia dla skóry.

 

Algi morskie, inaczej zwane glonami są bogactwem niezwykle cennych dla naszej skóry substancji. W zależności od potrzeb naszej cery, odpowiednio dobrane algi działają odżywczo, nawilżająco, uszczelniająco na naczynia krwionośne, wyciszająco na stany zapalne jak również przeciwzmarszczkowo.

Kolagen bierze udział w procesach życiowych niemalże wszystkich układów, narządów i tkanek ludzkiego organizmu. Odgrywa on ogromną rolę odpowiadając za sprężystość i jędrność skóry,odpowiada za poziom jej nawilżenia, a także wpływa na ciągłą odnowę i regenerację komórek.

 

Maska gipsowa przeznaczona jest do pielęgnacji twarzy i biustu. Dedykowana jest w szczególności cerom dojrzałym z widoczną utratą jędrności i elastyczności. Unikalna technologia poprawia absorbcję składników aktywnych z produktów aplikowanych pod maskę, dotlenia i stymuluje mikrokrążenie. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych pobudza eliminację toksyn.

Maski kremowe są doskonałym uzupełnieniem zabiegu. W zależności od ich rodzaju i składu stosowane są w celu poprawienia kondycji skóry, odżywienia, oczyszczenia oraz złagodzenia niekorzystnego wpływu środowiska. To świetny sposób, aby sprawić by skóra twarzy odmłodniała, rozpromnieiała i stała się atrakcyjniejsza.

 

Zbawiennych właściwości złota zarówno dla zdrowia jak i urody nie sposób przecenić. Koloidalne złoto to zawiesina najdrobniejszych, mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej. Koloidalny roztwór odżywia, regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie. Stymuluje syntezę kolagenu, a tym samym opóźnia procesy powstawania zmarszczek. Rozświetla i przywraca blask skórze, która została go pozbawiona.

Witamina C jest niezwykle ważna dla organizmu ludzkiego. W kosmetyce jest doceniona zwłaszcza jako silny i efektywny antyoksydant zwalczający wolne rodniki i wspomagający ochronę przeciwsłoneczną. Stymuluje syntezę kolagenu, którego ilości z wiekiem niestety ulegają zmniejszaniu, a ponadto pomaga w pielęgnacji cery naczyniowej oraz z trądzikiem różowatym działając przeciwzapalnie, poprawiając gojenie, a także redukując przebarwienia i rozjaśniając koloryt cery.