DOGŁĘBNE NAWILŻENIE - LIFTING - RELAX

(Zabieg na twarz, szyję i dekolt)

HydraCure to zabieg z zastosowaniem formuły hydractive - zaawansowanego programu intensywnego nawilżania. Niezwykle skuteczny w walce z odwodnioną i przesuszoną skórą o  100% działaniu nawilżającym, którego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, zapewniający natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie z zewnątrz do wewnątrz skóry i odwrotnie.
HydraCure skomponowany został z silnych składników aktywnych mających zdolność wiązania i utrzymywania wody w naskórku. Zawarte w programie kwas hialuronowy o wysokiej, średniej i niskiej masie cząsteczkowej, naturalne egzopolisacharydy, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz woda termiczna wulkaniczna ze źródła Izumo Yumura z Japonii sprawiają, że skóra jest idealnie nawilżona, wygładzona i pełna blasku. Zastosowany podczas zabiegu innowacyjny masaż próżniowy dodatkowo rozluźnia mięśnie twarzy i poprawia ukrwienie skóry dając również dodatkowe działanie liftingujące.

HydraCure  to zabieg rekomendowany dla każdego rodzaju cery ale w szczególności polecany jest jako zabieg S.O.S dla skóry suchej, odwodnionej, poszarzałej. W trakcie zabiegu w celu dogłębnego oczyszczania skóry wykorzystywana jest w zależności od indywidualnych potrzeb oxybrazja lub peeling kawitacyjny. Dodatkowo ze względu na firmowe masaże stosowane podczas wykonywania zabiegu jest to chwila niezwykłego relaksu i odpoczynku trwająca 60 minut w wersji zabiegu Classic lub 90 minut w przypadku wzbogaconej o masaż liftingujący wersji Lift.

HydraCure - cennik:
  • Classic na twarz, szyję i dekolt - 250 PLN
  • Lifting na twarz, szyję i dekolt - 299 PLN


Produkty do pielęgnacji domowej polecane dla podtrzymania efektów linii HYDRACURE:


Krem do pięlęgnacji skóry suchej, który zapewnia aktywne nawilżenie przy jednoczesnym natychmiastowym wchłanianiu. Jedwabista konsystencja zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu oraz intensywne, długotrwałe nawilżenie skóry. 

Krem dostępny jest w 3 wariantach w zależności pod potrzeb skóry:

  • dla skóry suchej i bardzo suchej
  • dla skóry normalnej
  • dla skóry mieszanej
Cena 210 zł, pojemność 50 ml