Slim Focus Plan z innowacyjną technologią Lipo-drone to zabieg integrujący różne technologie w celu dostarczenia aktywnych 
składników do komórki docelowej - komórki tłuszczowej.  To również najnowocześniejsze rozwiązanie medyczne,
które pokonuje jedno z największych wyzwań w kosmetyce: precyzyjny dobór docelowych komórek i uwalnianie składników do ich jądra komórkowego. 

Skuteczność zabiegu gwarantują optymalnie dobrane składniki aktywne:

EKSRTAKT BIOFLAWONOIDÓW (Maca Root Powder), potężny składnik naturalnego pochodzenia wyselekcjonowany ze względu na jego właściwości defragmentacyjne: anty - włókniste i drenujące,  walczy z niedrożnością tkanki tłuszczowej, pozostawiając wolną drogę do technologii Lipo- Drone , aby otworzyć drogę do celu - adipocytu

LIPO - DRONE TECHNOLOGY , wykrywa komórki tłuszczowe za pomocą ligandu, który łączy się z nimi i uwlania do ich wnętrza ekstrakt z COCCOLOBA UVIFERA, który aktywuje mechanizmy "spalania tłuszczu" komórki, co daje niesamowitą skuteczność w redukcji objętości cellulitu. 

Ponadto, dwa skuteczne składniki działają na poziomie skóry, uzupełniając to podwójne działanie:
• EKSTRAKT Z Z KWIATU LOTOSU : potężne aktywne działanie lipolityczne, drenaż i ochrona macierzy zewnątrzkomórkowej.
• EKSTRAKT Z PLANKTON U : Składnik biotechnologiczny naśladujący efekt ćwiczeń oporowych w celu poprawy tonu i nadania nowego kształtu sylwetce.

EFEKTY: 

- redukcja objętości i wyglądu cellulitu
- dobrze zdefiniowana sylwetka
- gładka, jędrna skóra
- niezwykła poprawa jakości skóry

WSKAZANIA: zabieg polecany jest szczególnie kobietom, które chcą zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w najbardziej uporczywych miejscach nóg, pośladków oraz brzucha.