Timexpert Rides - Germaine de Capuccini

     

REGENERACJA – ZAPOBIEGANIE - WYPEŁNIENIE

(zabieg na twarz, szyję i dekolt)

Linia Timexpert Rides - Germaine de Capuccini została stowrzona, aby skorygować pierwsze zmarszczki, wygładzić linie mimiczne oraz zapobiec ich powstawaniu - od wewnątrz. Zmarszczki mimiczne, pojawiają się najwcześniej i są wynikiem ruchów mięśni mimicznych twarzy. Początkowo są widoczne jedynie podczas ruchów mimicznych twarzy, z czasem jednak gdy skóra traci zdolność do pełnego rozkurczania się ulegają utrwaleniu. 

REGENERACJA  - Odkrycia Germaine de Capuccini dotyczące pochodzenia zmarszczek pozwoliły na stworzenie Technologii Pro - Collagestine - Fill. Technologia ta przeznaczona jest do intensywnego odnawiania naturalnej siły wypełnieniowej skóry,
poprawy jej "architektury", a tym samym skutecznej walki z liniami i zmarszczkami. Opiera się na działaniu przeciwstarzeniowym skoncentrowanego ekstraktu kwiatów Acmella Oleracea – zwanego „ziołowym botoksem”. Kwiaty te wykazują silne właściwości ujędrniające i przeciwzmarszczkowe (poprzez stymulujący wpływ na fibroblasty, pobudzający je do produkcji kolagenu i elastyny) oraz rozluźniający wpływ na mięśnie mimiczne i łagodzenie drobnych zmarszczek. Intensywne działanie regenerujące produktów w tej
linii jest wzmacniane przez białka sojowe, działające specyficznie na fibroblasty znajdujące się na dnie zmarszczki, a szczególnie na
uszkodzone komórki. 

ZAPOBIEGANIE I WYPEŁNIENIE - tutaj wykorzystany został kompleks Micro - Dermoxine  składający się z dwóch składników, które działają komplementarnie i bardzo "podobnie" do mikroiniekcji w chirurgii estetycznej. Heksapeptyd powoduje miejscowe rozluźnienie mięśni, tym samym wygładzając i zapobiegając tworzenie się zagłębienia. Pentapeptyd – inicjuje proces syntezy kolagenu.  KOMPLEKS Micro - Dermoxine działa w następujący sposób na linie mimiczne: ZAPOBIEGA - hamuje mikroskurcze, dając efekt wypłycenia zmarszczek i WYPEŁNIA - w sposób naturalny, dostarczając mikro cząsteczki kolagenu oraz stymulując jego syntezę. 

LIFTING - zastosowanie w trakcie zabiegu Fala Radiowa skraca włókna kolagenowe powodując przywrócenie napięcia i sprężystości skórze. 

Wskazania do zabiegu Timexpert Rides:

Relaksacja mięśni twarzy i efekt wygładzenia drobnych linii mimicznych.
Zmniejszenie głębokości i długości zmarszczek.
Poprawa jędrności skóry.
Przywrócenie optymalnej "architektury skóry" - maksymalizowanie naturalnej zdolności do obrony przed powstawaniem nowych zmarszczek.


Kosmetyki polecane do pielęgnacji domowej podtrzymujące efekty lini Time Expert Rides:

Codzienna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która działa redukująco na linie mimiczne drobne zmarszczki, zmniejszając ich widoczność, długość i glębokość. Zapobiega utrwalaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych, wyrównując koloryt skóry. 

Krem dostępny jest w 2 wariantach w zależności pod potrzeb skóry:

  • dla skóry 
  • dla skóry normalnej
Cena 195 zł, pojemność 50 ml