Peeling kawitacyjny

 

Mikrodermabrazja 


To jeden z najprzyjemniejszych peelingów. Oparty jest na technologii fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Inna nazwa kawitacji to tzw. zimne gotowanie wody.


Mikrodermabrazja diamentowa cieszy się zasłużoną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to bezbolesny zabieg, będący skuteczną metodą na regenerację i odmłodzenie skóry. Mikrodermabrazję zalicza się do peelingów mechanicznych, pobudzających odnowę komórkową.

 

Oxybrazja

 

Peelingi chemiczne


Odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Oxybrazja to zabieg o najwyższym stopniu sterylności ze względu na fakt, że głowica zabiegowa nie dotyka skóry.


Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

 

GeneO


Rewolucyjna technologia GeneO gwarantuje szybkie i skuteczne dotlenienie, rozjaśnienie i zmniejszenie widoczności przebarwień skóry. Dzięki składnikom odżywczym zawartym w preparacie stosowanym podczas zabiegu skóra dodatkowo zostaje mocno odżywiona.Oczyszczanie manualne


Nowoczesne oczyszczanie manualne nie obciąża  skóry, dzięki czemu może być stosowane nawet dla cery naczyniowej i wrażliwej. Użyte podczas zabiegu plantominerały przyspieszają procesy regeneracyjne działając jednocześnie antyseptycznie.