Peeling kawitacyjny

 

Mikrodermabrazja 


To jeden z najprzyjemniejszych peelingów. Oparty jest na technologii fali ultradźwiękowej, która dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Inna nazwa kawitacji to tzw. zimne gotowanie wody.


Mikrodermabrazja diamentowa cieszy się zasłużoną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to bezbolesny zabieg, będący skuteczną metodą na regenerację i oczyszczenie skóry. Mikrodermabrazję zalicza się do peelingów mechanicznych, pobudzających odnowę komórkową.

 

Oxybrazja

 

HydraCure - Germaine de Capuccini


Odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Oxybrazja to zabieg o najwyższym stopniu sterylności ze względu na fakt, że głowica zabiegowa nie dotyka skóry.


HydraCure to zabieg z zastosowaniem formuły hydractive - zaawansowanego programu intensywnego nawilżania. Jest to zabieg rekomendowany dla każdego rodzaju cery ale w szczególności polecany jest jako zabieg S.O.S dla skóry suchej, odwodnionej, poszarzałej. W trakcie zabiegu w celu dogłębnego oczyszczania skóry wykorzystywana jest w zależności od indywidualnych potrzeb oxybrazja lub peeling kawitacyjny.

 

GeneO


Rewolucyjna technologia GeneO gwarantuje szybkie i skuteczne dotlenienie, rozjaśnienie i zmniejszenie widoczności przebarwień skóry. Dzięki składnikom odżywczym zawartym w preparacie stosowanym podczas zabiegu skóra dodatkowo zostaje mocno odżywiona.

Oczyszczanie manualne

Nowoczesne oczyszczanie manualne nie obciąża  skóry, dzięki czemu może być stosowane nawet dla cery naczyniowej i wrażliwej. Użyte podczas zabiegu plantominerały przyspieszają procesy regeneracyjne działając jednocześnie antyseptycznie.

 

Royal Jelly - Germain de Capuccini


Zabieg Royal Jelly intensywnie odżywia naszą skórę, pozostawiając ją aksamitną w dotyku co jest zauważalne już gołym okiem. Przeciwdziała ekstremalnemu wysuszeniu i przywraca komórkową witalność. Opóźnia pojawienie się oznak starzenia skóry. Mleczko pszczele i poria cocos są odpowiedzią zabiegu royal jelly na potrzeby naszej skóry.

Sesderma C vit z peelingiem kawitacyjnym

C-VIT przeznaczony jest dla skóry wymagającej intensywnego rozświetlenia i odmłodzenia. Idealnie sprawdza się jako element terapii skór naczyniowych. Dermokosmetyki z linii C-VIT marki Sesderma zawierają najbardziej stabilną formę witamy C, najsilniejszy przeciwutleniacz i jedną z najlepiej przebadanych pod kątem działania na skórę witamin.

 

Peelingi chemiczne


Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.