Mgr Aleksandra Rudy

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji filmowej FAM oraz szkoły wizażu FACE ART Marcina Szczepaniaka w Krakowie. Licencjowana lingeristka prestiżowej niemieckiej firmy LONG TIME LINER. Laureatka ELITARNYCH MISTRZOSTW POLSKI w Makijażu Permanentnym LONG TIME LINER w 2017r. Ukończyła cykl szkoleń z makijażu permanentnego w renomowanej szkole BROADWAY BEAUTY.


Makijaż permanentny to świetna alternatywa dla tradycyjnego makijażu, która pozwala zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Podkreśla oczy, brwi i usta. Dzięki makijażowi permanentnemu trudne do namalowania kreski na górnej powiece są zawsze perfekcyjne i wyglądają idealnie w sytuacjach, w których zwykły makijaż zawodzi np. na basenie.
Również w przypadku ust makijaż permanentny świetnie się sprawdza. Podkreśla zarys a idealnie dobrany kolor wypełnienia sprawia, że konturówka i szminka nie są już potrzebne.

W przypadku osób borykających się z asymetrią ust lub ubytkami  w brwiach, a także chcącym nadać im pożądany kształt makijaż permanentny będzie idealnym rozwiązaniem. 

Makijaż permanentny w Klinice urody laime wykonywany jest za pomocą aparatu najwyższej klasy Conture®-Liner Duo. To jedyny na rynku aparat, który posiada certyfikat medyczny, który jest gwarantem najwyższej jakości wykonania makijażu oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez lekarzy i audytorów medycznych. Do zabiegów używa się sterylnych igieł z chirurgicznej stali nierdzewnej. Podczas zabiegu igła pracuje powierzchniowo, dzięki czemu nie ma zagrożenia, że wbije się za głęboko. Do wykonania makijażu permanentnego wykorzystuje się pigmenty Long-Time-Liner®, które dają gwarancję pięknego i trwałego makijażu permanentnego. Barwniki Long-Time-Liner to jedyne barwniki do makijażu na świecie, które zostały uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla tych produktów. Dzięki temu faktowi pacjent może mieć pewność, że barwniki nie wywołują alergii i innych skutków ubocznych.

 W cenie zabiegu do 5 tygodni jest wliczona bezpłatna korekta. Po upływie 5 tygodni dokonywana jest dopłata od 100 – 300 złotych, w zależności od dopigmentowania danego obszaru.

Zabieg wykonuje licencjonowana linergistka mgr Aleksandra Rudy - finalistka Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym.


MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

KRESKA GÓRNA DEKORACYJNA

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST