REGULAMIN PROMOCJI "Bon KUPUJESZ - ZYSKUJESZ 10 zł" w LAIME

§ 1

Organizatorem promocji jest Klinika Urody LAIME z siedzibą w Nowym Sączu, przy ul. Pijarskiej 9, zwany dalej Organizatorem.

§ 2

Promocja rozpoczyna się dnia 02.06.2016 i trwa do odwołania.

§ 3

Przedmiotem promocji jest Bon KUPUJESZ - ZYSKUJESZ w Laime o wartości 10 zł.

§ 4

Bon o wartości 10 zł wydawany jest za każde wydane 100 zł na zabiegi w Klinice Urody Laime w Nowym Sączu w dniach od 02.06.2016 do odwołania promocji przez Organizatora.

Bony KUPUJESZ - ZYSKUJESZ otrzymane w Klinice Urody Laime można realizować do 2 miesięcy od dnia ich otrzymania. Data ważności znajduje się na każdym bonie.  Bony nie podlegają wymianie na gotówkę, tym samym jeżeli wartość zabiegu jest niższa od wartości bonów, wówczas nie wydawana jest reszta w gotówce. Niewykorzystane Bony w terminie przepadają.

§ 5

Bony KUPUJESZ - ZYSKUJESZ nie łączą się z pakietami promocyjnymi i nie obejmują zabiegów manicure oraz masaży. Dotyczą one zabiegów w cenach regularnych na pojedynczą partię ciała o wartości od 50 zł.

§ 6

Czas trwania promocji nie podlega przedłużeniu chyba, że Organizator ze względu na brak wolnych terminów nie będzie w stanie zapewnić Nabywcy Bonu możliwości wykonania zabiegu. W takim przypadku czas o który zostanie przedłużona  promocja będzie ustalany indywidualnie z Organizatorem.

a)      Nabywca Bonu jest zobowiązany dokonywać rezerwacji terminu z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.

b)      Nieodwołanie zarezerwowanego wcześniej terminu minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zabiegu,  spowoduje anulowanie wartości otrzymanych bonów.

c)       Organizator zobowiązuje się najpóźniej dzień przed zarezerwowanym terminem przypomnieć nabywcy Bonu telefonicznie lub za pośrednictwem sms o umówionym zabiegu.

§ 7

Prawo do korzystania z Bonu KUPUJESZ-ZYSKUJESZ nabywca może przekazać innej osobie po zgłoszeniu tego faktu na piśmie u Organizatora.