Medycyna Estetyczna daje olbrzymie możliwości natychmiastowej poprawy wizualnej. Spłycenie lub całkowite wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, wypełnienie ust i ich korekta w przypadku asymetrii czy też poprawa kondycji skóry to najbardziej popularne zabiegi, do których wykonywania mają uprawnienia wyłącznie lekarze posiadający prawo wykonywania zawodu.   
Zabiegi wykonywane są po wcześniejszych konsultacjach z lekarzem medycyny estetycznej na certyfikowanych, oryginalnych preparatach najwyższej jakości. 

Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice Urody Laime:
 
BOTOKS 

Do likwidacji zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek, lwiej zmarszczki ale również do leczenia nadpotliwości dłoni, pach i stóp wykorzystywany jest jedyny oryginalny preparat na rynku firmy Allergan. Jest to najtrwalszy preparat cechujący się bardzo dużym bezpieczeństwem dzięki czemu w połączeniu z doświadczeniem lekarza wykonującego zabieg stanowi gwarancję minimalizacji powikłań do minimum. Ilość podanych podczas zabiegu jednostek preparatu zależy od skali problemu oraz wielkości obszaru, na którym preparat zostanie podany.

ZABIEGI KWASEM HIALURONOWYM

Kwas hialuronowy daje bardzo duże możliwości zwłaszcza jeżeli chodzi o modelowanie. Wykorzystywany jest do powiększania i modelowania ust, modelowania kształtu twarzy, bruzd nosowo-wargowych czy też wypełniania zmarszczek. Dzięki niemu można również wypełnić dolinę łez, usunąć cienie pod oczami, a także delikatnie zmienić kształt nosa korygując drobne niedoskonałości.
Kwas hialuronowy występujący naturalnie w naszej skórze jest odpowiedzialny za jej prawidłowe nawilżenie. Ma również swój udział w łączeniu ze sobą włókien kolagenowych i elastynowych. Jego niska zawartość objawia się brakiem sprężystości i elastyczności w wyniku czego pojawiają się zmarszczki. Efekt osiągnięty po podaniu kwasu hialuronowego utrzymuję się do 12 miesięcy.  Tyle bowiem czasu zajmuje mu stopniowy rozpad na wodę i dwutlenek węgla. Po tym czasie dla utrzymania efektów zabieg należy powtórzyć.
Do zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego w Klinice Urody Laime wykorzystywane są markowe preparaty firmy Juvederm, Neauvia oraz Filorga.