HYDRATACJE - Germaine de Capuccini 

DOGŁĘBNE NAWILŻENIE - LIFTING- RELAX

(Zabieg na twarz, szyję i dekolt)

HydraCure to zabieg z zastosowaniem formuły hydractive - zaawansowanego programu intensywnego nawilżania. Niezwykle skuteczny w walce z odwodnioną i przesuszoną skórą o  100% działaniu nawilżającym, którego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, zapewniający natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie z zewnątrz do wewnątrz skóry i odwrotnie.
HydraCure skomponowany został z silnych składników aktywnych mających zdolność wiązania i utrzymywania wody w naskórku. Zawarte w programie kwas hialuronowy o wysokiej, średniej i niskiej masie cząsteczkowej, naturalne egzopolisacharydy, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz woda termiczna wulkaniczna ze źródła Izumo Yumura z Japonii sprawiają, że skóra jest idealnie nawilżona, wygładzona i pełna blasku. Zastosowany podczas zabiegu innowacyjny masaż próżniowy dodatkowo rozluźnia mięśnie twarzy i poprawia ukrwienie skóry dając również dodatkowe działanie liftingujące.

HydraCure  to zabieg rekomendowany dla każdego rodzaju cery ale w szczególności polecany jest jako zabieg S.O.S dla skóry suchej, odwodnionej, poszarzałej. W trakcie zabiegu w celu dogłębnego oczyszczania skóry wykorzystywana jest w zależności od indywidualnych potrzeb oxybrazja lub peeling kawitacyjny. Dodatkowo ze względu na firmowe masaże stosowane podczas wykonywania zabiegu jest to chwila niezwykłego relaksu i odpoczynku trwająca 60 minut w wersji zabiegu Classic lub 90 minut w przypadku wzbogaconej o masaż liftingujący wersji Lift.

Produkty do pielęgnacji domowej polecane dla podtrzymania efektów linii HYDRACURE

Krem do pięlęgnacji skóry suchej, który zapewnia aktywne nawilżenie przy jednoczesnym natychmiastowym wchłanianiu. Jedwabista konsystencja zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu oraz intensywne, długotrwałe nawilżenie skóry. 

Krem dostępny jest w 3 wariantach w zależności pod potrzeb skóry:

  • dla skóry suchej i bardzo suchej
  • dla skóry normalnej
  • dla skóry mieszanej
Cena 195 zł, pojemność 50 ml